Co ovládat

Audio - Video

OVládání vašeho domácího kina z dotykového panelu či tabletu.
Nemusíte mít na stole spousty ovladačů pro každý přístroj.

Osvětlení

Ať už máte světla žárovková, zářivková nebo LEDková, všechny typy lze pohodlně zapnout, vypnout nebo stmívat podle Vašich potřeb, v závislosti na čase, přítomnosti v místnosti nebo intenzity venkovního osvětlení.

Motory

Bezpečné propojení motorových pohonů zajišťuje klidný bezporuchový chod koncových zařízení. Lze napojit motory vjezdových vrat, vnitřních nebo venkovních žaluzií apod.

Vytápění

Inteligentní systém CRESTRON plně ovládá vytápění, klimatizaci nebo jednotku vzduchotechniky. Kdykoliv Vás informuje o teplotě a vlhkosti jednotlivých místností a Vy si tak můžete

Zabezpečení

Elektronický zabezpečovací, protipožární a kamerový systém objektu připojený k systému CRESTRON umožňuje přehledné sledování stavu jednotlivých prostor, pohyb osob, časy vstupů do objektu a další..., to vše na dotykovém panelu nebo na vzdáleném PC v půdorysném zobrazení domu. Máte tak celkovou bezpečnost vždy na dosah ruky.

Wellness

Systém CRESTRON po připojení k řídící jednotce bazénové technologie dokáže převzít a ovládat veškeré dostupné funkce hlavní jednotky. Podle typu bazénu může předehřívat dopředu vodu, pouštět protiproud, zapínat filtrace, víření, ovládat osvětlení, pouštět a přepínat hudbu do podvodních reproduktorů, zakrývat motoricky bazén, atd. 

Zahrada

Systém CRESTRON po připojení na závlahový systém ovládá všechny čerpadla a připojené trysky. Může nahradit řídící jednotku závlahy. Ovládání je poté plně automatické v závislosti na času, venkovní teplotě, vlhkosti vzduchu a zeminy - v případě mokra, deště či sněhu se nezavlažuje.